R06828/N4910 - DGM - Add-on DGM of ozp-stollingsfactor nog niet gefactureerd
Referentienummers: N4910
Samenvatting controle/achtergrond informatie robot
Deze controle signaleert Add-on geneesmiddel of ozp-stollingsfactor geregistreerd met speciale indicatie ID.
Samenvatting robot
De robot wijzigt de indicatie van het DGM.
Kenmerken robot
Geschikt voor: Elk EPD
Voorwaarden:
-
Actiebepaling en toewijzing
Scope
Alle acties gesignaleerd op de N4910
De volgende interpretatiekeuzes zijn gemaakt:
- Verrichtingen met specifieke verrichtingstypes kunnen uitgesloten worden van toewijzing aan de robot middels de parameter RPA_UITSLUITEN_VERRICHTING_TYPE_CODE. Default worden verrichtingen met type D (gefactureerd ALL-in) uitgesloten. Dit is een HiX-specifieke parameter.
- Verrichtingen met specifieke bronstatussen kunnen uitgesloten worden van toewijzing aan de robot middels de parameter RPA_UITSLUITEN_VERRICHTING_BRONSTATUS. Default worden voorlopige en geplande verrichtingen uitgesloten (status V & P) RPA_UITSLUITEN_VERRICHTING_BRONSTATUS. Dit is een HiX-specifieke parameter.
Functioneel ontwerp actiebepaling en toewijzing
Er is sprake van “R06828/N4910 - DGM - Add-on DGM of ozp-stollingsfactor nog niet gefactureerd” als aan de volgende selectie is voldaan:
|
1) Alle acties op de R05325 |
|---|
|
2) Actie voldoet aan logica algoritme X |
|
3) Er wordt één unieke DBC gevonden |
|
4) Koppel de verrichting aan de DBC |
Logica: 1 en 2 en 3 en 4
Omschrijving Algoritmes
Algoritme 1 Voorwaarde = Kijk of het gaat om DGM registratie waarbij het uitvoerend specialisme bekend is –> Zoek binnen 6 maanden vóór en ná de gesignaleerde DGM naar een geregistreerde DGM binnen dezelfde ATC-groep en zorgtraject -> Controleer de indicatie die is gekoppeld aan deze DGM op de volgende punten: –> Indicatie heeft een geldige aanspraakstatus –> De patiënt-leeftijd valt binnen de geldige leeftijdsgrenzen van de indicatie –> Aan de indicatie omschrijving is niet te lezen dat de indicatie voor een 'adjuvant' middel is –> In het concentratiebeleid is niet te lezen dat het middel niet is toegestaan bij deze indicatie –> Als er precies 1 indicatie wordt gevonden die aan deze criteria voldoet dan wordt de indicatie van de gesignaleerde DGM aangepast naar deze nieuwe indicatie.
Algoritme 2
Voorwaarde = Kijk of het om het middel 'ANIDULAFUNGINE' gaat.
-> Kijk of het aanvragend specialisme 'CHI' is
-> Als bovenstaande waar is dan indicatie aanpassen naar 00000039
Algoritme 3
Voorwaarde = Kijk of het om het middel 'VORICONAZOL' gaat.
–> Kijk of het aanvragend specialisme 'LON' of 'ICA' is.
–> Als bovenstaande waar is dan indicatie aanpassen naar 00000561.